Project Description

Także dla Ciebie możemy znaleźć mieszkanie w korzystnej cenie, zająć się remontem i zaaranżowaniem mieszkania pod klucz gwarantując od razu najem na okres 7-10 lat.

Skontaktuj się z nami

Poznań ul. Kuźnicza

Czteropokojowe mieszkanie w bloku z wielkiej płyty zyskało drugą młodość a właściciele spokój na aż 7 lat. Pokoje zostały gruntownie odnowione. Załatano ubytki, wymalowano lub wytapetowano powierzchnie ścian. Usunięte zostały stare elementy dekoracyjne, lampy półki czy same gwoździe i haczyki. Pojawiły się nowe meble i wyposażenie, lampy i firany stylistycznie zgrane w całość.

Podstarzałe łazienka i toaleta zostały przemalowane specjalną dwuskładnikową farbą do płytek. W toalecie ponadto wymieniono zerwany podwieszany sufit na nowy oraz uzupełniono ubytki w ścianie po demontażu pieca gazowego. Kuchnia została przemalowana na jasne kolory a fragment ściany pokryty farbą tablicowo-magnetyczną. Oświetlenie zmieniono na nowoczesne i oszczędne LED. Adaptacja mieszkania trwała około 5 tygodni i od początku do końca przeprowadzona przez HeykaHome.

Szczegóły

ROK

2019

MIASTO

Poznań

ZAKRES PRAC

podział największego na 2 niezależne przestrzenie

wymiana sufitu podwieszanego w toalecie

gruntowne malowanie lub tapetowanie

kompletna zmiana wyposażenia mieszkania

wymiana baterii, zaworów i syfonów

Zdjęcia przed i po

zarzadzanie najmem remont pok 4 przedzarzadzanie najmem po remoncie pok 4

Galeria