Heyka Home powstało z zainteresowania rynkiem nieruchomości oraz potrzeby skupienia własnych mieszkań pod jedną marką.

Heyka Home to zespół specjalistów, które pomagają rozwiązywać wszelakie kwestie pojawiające się w czasie nieruchomościowych projektów

  • ekipa remontowa
  • prawnik
  • architekt
  • księgowy
  • doradca podatkowy

Główną osobą w Heyka Home jest Karol Heyka. Od 5 lat członek Stowarzyszenia Właścicieli Mieszkań na Wynajem „Mieszkanicznik”, współautor książki „Pomysł do wynajęcia 2” wydanej sumptem ww. Stowarzyszenia w 2017 roku.

Uczestnik kilku Ogólnopolskich Kongresów Mieszkaniczników w Łodzi oraz licznych szkoleń, seminariów i wykładów tematycznych w Gdańsku, Poznaniu i Warszawie.

Jeszcze wcześniej był wieloletnim członkiem Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych. Jednak z czasem stwierdził, że nieruchomości są dużo pewniejszą i dającą spory zwrot z kapitału inwestycją. I tak stał się właścicielem kilku mieszkań by z czasem rozszerzyć działalność także o handel mieszkaniami oraz najem długoterminowy.

To właśnie najem długoterminowy jest aktualnie głównym przedmiotem działalności Heyka Home. Dajemy właścicielom większych mieszkań wieloletnie gwarancje czynszu. Dzięki zgromadzonym środkom oraz dostępowi do kapitału jesteśmy w stanie sfinansować w razie konieczności remonty i adaptacje mieszkań, które bierzemy w długoterminowy najem.

Stowarzyszenie MieszkanicznikPomysł do wynajęcia 2

Dajemy właścicielom większych mieszkań wieloletnie gwarancje czynszu. Dzięki zgromadzonym środkom oraz dostępowi do kapitału jesteśmy w stanie sfinansować w razie konieczności remonty i adaptacje mieszkań, które bierzemy w długoterminowy najem.

Skontaktuj się z nami