Ponieważ mamy doświadczenie w kupowaniu, remontowaniu i sprzedawaniu mieszkań, a także wynajmowaniu – możesz inwestować w nieruchomości z Heyka Home na 3 sposoby.

Krótko o inwestycjach w zależności od motywacji inwestycyjnej i potrzeb naszego klienta.

  1. Chcesz zainwestować w mieszkanie, które będzie stanowiło lokatę kapitału i przyniesie Tobie regularny dochód → wyszukamy, wyremontujemy i urządzimy mieszkanie za Ciebie w taki sposób, byś czerpał z tego możliwie znaczące korzyści – gwarantujemy jeszcze przed zakupem nawet 10-letnią umowę najmu tego lokalu. Ty określasz budżet i finansujesz koszty transakcji, my zajmujemy się organizacją i kontrolą całego procesu od A do Z
  2. Posiadasz gotówkę lub zdolność kredytową do kupna mieszkania inwestycyjnego i chcesz pomnożyć swój kapitał w średnim terminie (kilku miesięcy) → Heyka Home także i tu pomoże. Wynajdujemy okazyjne nieruchomości do zakupu na terenie Poznania lub Bydgoszczy, organizujemy remont, adaptację i wyposażenie mieszkania a następnie sprzedajemy dzieląc się zyskiem. Ty finansujesz zakup i remont, my zajmujemy się resztą.
  3. Jeśli nie jesteś jeszcze przekonany do zakupu nieruchomości lub nie masz kapitału bądź zdolności, ale chciałbyś jakoś zacząć inwestowanie na tym rynku – również zgłoś się do nas. Jako tzw. inwestor pasywny pożyczasz nam swój kapitał na z góry określony %, zabezpieczony wg ustaleń. My inwestujemy go w bieżące projekty nieruchomościowe w zależności od zadeklarowanej kwoty.

Jeśli cenisz sobie spokój i bezpieczeństwo Twoich finansów – skontaktuj się z nami i umów spotkanie! Dołącz do rosnącego grona zadowolonych klientów!

Skontaktuj się z nami